در این نوشته می خوانید
شرکت سویا سبحان | سایت خرید کارخانه و نمایندگی

شرکت سویا سبحان | سایت خرید کارخانه و نمایندگی

کارخانه سویا پروتئین سبحان تولید کننده انواع سویا خوراکی در ایران است. soya sobhan فله و بسته بندی در سایز ریزدانه و درشت در کیسه های 12 و 13 کیلوگرمی پخش می شود.

شرکت سویا سبحان | سایت خرید کارخانه و نمایندگی
شرکت سویا سبحان | سایت خرید کارخانه و نمایندگی

سویا و مزایای استفاده آن را بشناسید

سویا و مزایای استفاده آن را بشناسید
سویا و مزایای استفاده آن را بشناسید

سویا را می توان در درسته حبوبات پر مصرف قرار داد. خواستگاه این محصول جنوب شرقی آسیا بوده و امروزه می توان شاهد استفاده از آن در سراسر دنیا بود. با توجه به اینکه مواد مفیدی مانند پروتئین، اسید فیتیک و ایزوفلان درون این محصول خوراکی وجود داشته، استفاده از آن برای همه افراد مفید فایده است.

معرفی و اشنایی با تولید کننده پروتئین سویا سبحان

معرفی و اشنایی با تولید کننده پروتئین سویا سبحان
معرفی و اشنایی با تولید کننده پروتئین سویا سبحان

در این مقاله قصد داریم شما را با تولید کننده پروتئین سویا سبحان اشنا کنیم مجموعه سبحان با توجه به ظرفیت عظیمی که در زمینه تولید سویا دارد میتواند بخش قابل توجهی از سویای مورد نیاز جامعه را تامین کند

موضوع حائز اهمیت در این کارخانه حفظ و توجه به کیفیت سویا و بسته بندی مناسب ان است تا هر چه بهتر بتواند نیاز مشتری را براورده کند

مجموعه سبحان با افزایش ظرفیت تولید در حوزه سویا و مشتقاتش  نقش مهمی در کارافرینی داشته است.

شرکت بهپاک تولید کننده سویا سبحان بسته 13 کیلویی

یکی از نکاتی که در تولید مواد غذایی خیلی مهم است بسته بندی ان میباشد مجموعه سویا به پاک در نظر دارد تا با افزایش سالن های تولید بتواند به کیفیت حداکتری در این حوزه برسد تا هرچه بیشتر شاهد جلب رضایت مشتری باشد

عموما مشتریان در خرید به دو دسته تبدیل میشوند: مشتریان خرید عمده و خرد

شرکت بهپاک تولید کننده سویا سبحان بسته 13 کیلویی
شرکت بهپاک تولید کننده سویا سبحان بسته 13 کیلویی

مشتریان عمده ترجیحشان بر این است که حجم بیشتری برایشان تهیه و بسته بندی شود از این رو بسته های 13 کیلویی را برای این دسته از عزیزان در نظر گرفتیم.

شرکت صنعتی بهپاک به عنوان تولید کننده پروتئین سویا خانوار و پروتئین سویا صنعتی با برند سبحان در کشور ایران یکی از کارخانه های شناخته شده در امر تولید پروتئین سویا می باشد. تمامی فرآیند تولید سویا از جمله روغن کشی و تولید کنجاله و تولید پروتئین سویا در این کارخانه انجام می گیرد.
شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) در سال ۱۳۴۷ در اداره ثبت شرکتهای شهرستان بهشهر به ثبت رسیده است.
همچنین طبق تصمیم مجمع عمومی فوق العاده در سال ۱۳۷۳ به سهامی عام تبدیل گردیده است.
موضوع فعالیت شرکت بهپاک به استناد ماده ۲ اساسنامه عبارت است از تاسیس و بهره برداری کارخانجات پنبه پاک کنی، روغن کشی، پروتئین گیاهی و کارخانجات دیگر و همچنین کارهای تولیدی و بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هر نوع عملیات و معاملات که مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با موضوع شرکت یعنی سویا می باشد.

دفتر فروش و پخش سویا سبحان در تهران

دفتر فروش و پخش سویا سبحان در تهران
دفتر فروش و پخش سویا سبحان در تهران

فروش مجموعه سویا سبحان از طریق شماره تماس های درج شده بر روی سایت امکان پذیر میباشد.

همچنین برای دسترسی بهتر شما عزیزان دفتر فروش را در شهر تهران مستقر گرداندیم تا هر چه بهتر بتوانیم پاسخگوی شما عزیزان به صورت حضوری باشیم.

مهم ترین وظیفه دفتر پخش این است که بتواند  تمام محصولات خود را به شما معرفی کند و شما را در امر خرید راهنمایی کند

شما مشتریان و متقاضیان گرامی میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس های درج شده بر روی سایت ارتباط بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید این شماره تماس برای ارتباط مستقیم با کارخانه سویا پروتئین سبحان است و اگر قصد خرید دارید لطفا با شماره های دفتر پخش تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی پخش و فروش کارخانه سویا سبحان

نمایندگی پخش و فروش کارخانه سویا سبحان
نمایندگی پخش و فروش کارخانه سویا سبحان

سویا یکی از پر خاصیت ترین حبوبات موجود که در انواع غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مورد خوراکی توسط کارخانه سبحان به شکل ارگانیک تولید می شود.

برای زندگی بهتر انسان نیازمند اب سالم، خوراک صحیح و موارد از این دسته بوده است. خوراک انسان یکی از موارد حفظ سلامتی و حیات او می باشد. خوراکی و غدا هایی سرشار از پروتئین ها، کربوهیدرات ها، کلسیم، فسفر و … باشند دقیقا خوراک انسان سالم هست. به همین دلیل نیز توجه به آن در اولویت خواهد بود. این موارد نیز در دسته های غدایی موجود در هرم استاندارد غذایی گنجانده شده که هر یک از گروه ها دارای موارد بسیاری با میزان اهمیت و ضرر آنها در سلامتی خوراک انسان هستند. که شامل چربی ها و یرینی ها، گوشت ها و حبوبات، شیر و لبنیات، میوه ها، سبزی ها و در آخر نان و ماکارانی و غلات می شوند. حایگاه گسترده ترین و مهمترین طبقه هرم غذایی به نان و ماکارانی و غلات تعلق دارد. این طبقه دارای مواردی بدون زیان رسانی به سلامتی انسان که چه بسا دارای خواص بسیاری برای حقظ سلامتی نیز هستند. پرا که قاعدتا ازپروتئین و سبوس ها تشکیل شده اند.

معرفی و آشنایی با تولید کننده سویا خوراکی سبحان

معرفی و آشنایی با تولید کننده سویا خوراکی سبحان
معرفی و آشنایی با تولید کننده سویا خوراکی سبحان

سویا ازشناخته شده ترین بقولات که به لوبیای روغنی نیز معروف بوده در غذا های بسیاری استفاده می شود. در واقع در همان دسته گسترده و مهم غلات هرم غذایی قرار می گیرد. دلیل این شناخت گسترده افراد نسبت به سویا بالایی خواص اّن در پیشگیری از بیماری ها مختلف می باشد. این بیماری ها نیز همانند سویا شناخده شده هستند. بیماری هایی مانند سرطان، دیابت، بیماری های قلبی و عروقی که هر یک در حایگاه خود بیماری های نادر و خطرناکی نیز محسوب می شوند. به همین علت نیز خوراک ملیون ها فرد را تامین می کند و در واقع همیشه یک انتخاب سریع برای پخت غذا است. البته سویا انواع مختلفی دارد:

 • سویا گوشتی
 • سویا گیاهی

سویا سبحان ترکیبات پروتئینی داشته که دقیقا مزیت این غلات خوراکی محسوب می شود. ترکیبات آن عمدتا از آب، کربوهیدرات، فیبر، شکر، چربی و… می باشد.

شرکت صنعتی بهپاک بسته بندی کننده سویا پروتئین سبحان

شرکت صنعتی بهپاک بسته بندی کننده سویا پروتئین سبحان
شرکت صنعتی بهپاک بسته بندی کننده سویا پروتئین سبحان

شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) در سال 1347 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید.
این شرکت در اداره ثبت شرکتهای شهرستان بهشهر به ثبت رسیده و بر اساس تصمیم مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ 1347/12/18 مرکز اصلی شرکت به تهران منتقل شد.
همچنین تحت شماره 13190 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.
لازم به ذکر است شرکت بهپاک در تاریخ 1373/12/21 به شرکت سهامی عام تبدیل گردید.
از تاریخ 1374/3/21 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است و در تاریخ 1392/07/21 با شماره 11184 در فهرست شرکت های ثبت شده در سازمان بورس درج گردید.
نماد این شرکت در تاریخ 1393/1/25 در بازار توافقی فرابورس گشایش و مورد معامله قرار گرفت.
با توجه به روند مثبت فعالیت این شرکت در بازار فرابورس ایران، پیرو نامه شماره 95/2/57690 مورخ 1395/11/16 فرابورس ایران، عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران در تاریخ 1395/11/17 انجام و از تاریخ مذکور تا کنون معاملات سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران انجام می گیرد.
سرمایه شرکت صنعتی بهپاک در زمان تاسیس مبلغ 212500000 ریال (شامل تعداد 4250 سهم، به ارزش اسمی هر سهم 50000 ریال) بوده که طی 9 مرحله به مبلغ 320000000000 ریال (شامل تعداد 320،000،000 سهم به ارزش اسمی هر سهم 1000 ریال) افزایش یافته است.
همچنین به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/12/19 و در اجرای بهره برداری از معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت های پذیرفته شده در بورس، سرمایه شرکت از مبلغ فوق به مبلغ 500000000000 ریال منقسم به 500 میلیون سهم 1000 ریالی افزایش یافته است.
همچنین ذکر این نکته ضروری است که موضوع فعالیت شرکت بهپاک عبارت است از تاسیس و بهره برداری از کارخانجات پنبه پاک کنی، روغنکشی و پروتئین گیاهی سویا و کارخانجات دیگر و همچنین کارهای تولیدی، بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هرگونه عملیات و معاملاتی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با موضوع فعالیت شرکت تعریف میشود.

محصولاتی که هم اکنون در شرکت بهپاک تولید و عرضه میشود یه قرار زیر میباشد:

 • انواع روغن خام شامل روغن سویا، روغن کلزا و روغن پنبه دانه
 • انواع کنجاله دانه های روغنی
 • پروتئین گیاهی و آرد سویا
 • پروتئین سویا صنعتی
 • پروتئین سویا خوراکی و بسته بندی شده
 • لسیتین سویا

 

شماره تماس و آدرس کارخانه پروتئین سویا سبحان

آدرس کارخانه سویا سبحان موضوعی است که برای اطمینان خریداران عمده این محصول مهم است. این افراد می توانند قیمت سویا کیسه ای را از دفتر فروش این کارخانه استعلام گرفته و سپس اقدام کنند.

شماره تماس و آدرس کارخانه پروتئین سویا سبحان
شماره تماس و آدرس کارخانه پروتئین سویا سبحان

بهره گیری از مواد خوراکی مفید و مغزی برای افراد در سنین مختلف اهمیت زیادی دارد. چرا که سلامتی بدن به این محصولات بستگی داشته و با مصرف آنها می توان بدن را در شرایط خوب قرار داد. در این میان هر چقدر مواد خوراکی باکیفیت تر و سالم تر باشند، افراد می توانند استفاده بهتری از آنها برده و از مزایای موجود در آنها بهره گیرند. با توجه به اینکه مواد غذایی نقش مهمی در سلامت افراد داشته، انتخاب آنها نیز مهم بوده و می توانند بهترین نوع آنها را در وعده های مختلف غذایی مورد استفاده قرار دهند.

سویا یکی از محصولات خوراکی است که از تولیدات گیاهی بشمار آمده و بسیار مفید است. این محصول شرایط عالی برای مصرف کننده ها داشته و می توان به روش های مختلف از آن بهره گرفت. با آنکه شرکت های مختلف در ایران انواع سویا خوراکی را ارائه می دهند، اما سویا سبحان یکی از بهترین تولیداتی ست که در بازار ایران شناخته شده و طرفداران زیادی دارد.

آدرس کارخانه سویا سبحان واقع در شهر بهشهر استان مازندران و بلوار شهید هاشمی نژاد می باشد.
لازم به ذکر است به دلیل اینکه شرکت بهپاک به عنوان تولید کننده پروتئین گیاهی سویا سبحان، یکی از شرکتهای دولتی و سهامی عام در ایران محسوب می گردد، ارتباط گرفتن با واحد فروش این کارخانه از دشواری خاصی برخوردار است.
بدین جهت برای خرید سویا پروتئینی سبحان با کمترین قیمت نمایندگی های فروش این محصول در ایران به شما معرفی می گردد و شما عزیزان میتوانید با ارتباط با واحد فروش این مجموعه از قیمت های روز سویا سبحان و دیگر محصولات تولیدی سویا در ایران مطلع گردید.

خواص سویا سبحان

از آنجا که سویا یکی از دانه های گیاهی بوده و به صورت کاملا طبیعی در سراسر دنیا کشت می شود، مسلما خواصی داشته که برای همه افراد جالب توجه است. این محصول خوراکی از منابع مهم مواد مغزی و مفید بدن بشمار می آید و حضورش در برنامه غذایی افراد اهمیت زیادی دارد.

خواص سویا سبحان
خواص سویا سبحان

 

از مهمترین مواد مفید که در سویا سبحان قرار داشته عبارتند از:

 • ویتامین
 • پروتئین
 • مواد معدنی
 • فیبر

یکی از مهمترین تاثیراتی که مصرف سویا سبحان به همراه داشته، کاهش وزن و کمک به لاغری افراد می باشد. به همین دلیل مصرف سویا خوراکی برای بسیاری از مصرف کننده ها که به دنبال لاغری بوده، اهمیت زیادی دارد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سویا، بهره گیری از آن به جایی گوشت است. چرا که بخش قابل توجهی از نیاز بدن را به خوبی برطرف کرده و به عنوان گوشت گیاهی نیز شناخته شده است. مصرف این ماده خوراکی به روش های مختلف برای همه افراد دارای مزایای بوده که بدن را در شرایط بهتر از نظر سلامتی قرار می دهد. بخصوص وقتی از نوع باکیفیت و کاملا سالم انتخاب شده و مواد افزودنی در آن بکار گرفته نشود.

قیمت سویا پروتئین سبحان فله

قیمت سویا پروتئین سبحان فله
قیمت سویا پروتئین سبحان فله

 

محبوبیت سویا سبحان در بازار باعث شده شرکت های بسته بندی به دنبال خرید آن در حجم زیاد باشند. این مجموعه ها بهترین سویا سبحان فله را خریداری نموده و در بسته بندی هایی با وزن مشخص به بازار عرضه می دارند. از آنجا که سویا سبحان از کیفیت بالا برخوردار بوده، مسلما وقتی در بسته بندی های استاندارد نیز قرار گیرد، برای مصرف کننده ها جذاب تر بوده و راحت تر آنها را تهیه می کنند.

قیمت سویا سبحان فله که با کیسه های 12 کیلوگرمی راهی بازار شده، در دو نوع کیسه سبز و نارنجی اعلام می شود. از این رو معمولا با دو قیمت عرضه شده و شرایط انتخاب آن را خریداران انتخاب خواهند کرد. در این میان دسترسی به کارخانه سویا سبحان و دفتر فروش رسمی آن می تواند به خریداران کمک زیادی کند.

یکی از موضوعاتی که می تواند قیمت سویا سبحان را تحت تاثیر قرار دهد، حجم سفارش خریداران است. به همین دلیل معمولا سفارشات تناز سویا سبحان همواره کمترین قیمت را داشته و می توان برای سفارش آن از کارخانه اقدام به خرید نمود.

سویا سبحان طلایی

همانطور که می دانید سویا سبحان علاوه بر کیسه های 12 کیلوگرمی، در بسته بندی های کوچک نیز راهی بازار می شود. این موضوع به انتخاب مصرف کننده ها بیشتر کرده و می توانند محصولی را تهیه و مورد استفاده قرار دهند که از کیفیت آن اطمینان دارند.

 

سویا سبحان طلایی
سویا سبحان طلایی

سویا سبحان طلایی یکی از بسته بندی های معروفی ست که امروزه در بازار عرضه شده و مشتریان زیادی آن را تهیه می نمایند. حجم این نوع بسته بندی 250 بوده که ارزش غذایی آن در 100 گرم عبارتند از:

 • کالری: ۳۳۵.۷ کیلوکالری
 • قند: ۰ گرم
 • چربی: ۱.۳ گرم
 • نمک: ۰.۰۶۷ گرم
 • اسیدهای چرب ترانس: ۰ گرم

کیفیت بالای سویا و نوع بسته بندی سویا سبحان طلایی از موضوعاتی ست که مصرف کننده ها را بیشتر ترغیب به خرید این محصول می کند. از این رو میزان سفارشات برای خرید سویا سبحان بسته بندی 250 گرمی را می توان از سراسر کشور شاهد بود و شرکت های پخش در این راستا اقدام خواهند کرد.

دفتر فروش و نمایندگی سویا سبحان

دفتر فروش و نمایندگی سویا سبحان
دفتر فروش و نمایندگی سویا سبحان

تقاضا برای خرید سویا سبحان در حجم زیاد از سوی مجموعه ها و شرکت های زیادی دیده می شود. این مراکز همواره به دنبال خرید بی واسطه سویا سبحان و کمک گرفتن از کارخانه های اصلی است. به همین دلیل به دنبال راهکاری برای ارتباط گرفتن با کارخانه سویا سبحان هستند.

دسترسی به آدرس کارخانه سویا سبحان از مهمترین مسائلی ست که به متقاضیان کمک گرفته و می توانند سفارشات عمده خود را از این طریق مطرح کرده و در اختیار داشته باشند. در این میان سایت هایی که به معرفی کارخانه سویا سبحان پرداخته و این مجموعه بزرگ را معرفی نموده، یکی از بهترین راهکارها برای دسترسی است.

دسترسی به دفتر فروش سویا سبحان نیز یکی دیگر از موضوعاتی ست که به خریداران عمده سویا کمک خواهد کرد. این مرکز نیز می تواند با اعلام قیمت روز سویا با مشتریان خود در سراسر کشور همکاری کرده و سفارشات آنها را در اسرع وقت تامین کند.

 

از مهمترین همکاری هایی که دفتر فروش سویا سبحان با مشتریان خود داشته عبارتند از:

 • اعلام قیمت روز سویا
 • فروش مستقیم و بی واسطه
 • توجه به میزان خرید مشتریان
 • ارسال سویا سبحان به سراسر کشور
 • تامین سفارشات در حجم زیاد

مراجعه به سایت های اینترنتی می تواند کمک زیادی به خریداران عمده سویا سبحان کند. زیرا مراکز فروش معتبر و رسمی را شناسایی کرده و می توانند به راحتی با آنها ارتباط گیرند. این مراکز همواره در دسترس بوده و افراد مختلف توانایی کمک گرفتن از این سایت ها را با جستجو اینترنتی خواهند داشت.

قیمت عمده سویا سبحان

قیمت عمده سویا سبحان
قیمت عمده سویا سبحان

 

سویا پروتئین سبحان بصورت کیسه ای توسط کارخانه سویا سبحان به بازار کشور عرضه می گردد. قیمت سویا خوراکی با برند سبحان در حجم تناژ های بالای 4 تن در فروردین 1403 از قرار کیلویی 51000 تومان درب کارخانه است.
همچنین برای دریافت قیمت و سفارش سویا بسته بندی شده نیز میتوانید با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید.
بدیهی است مشتریانی که حجم خرید پایین تری دارند میتوانند از انبار تهران نسبت به بارگیری سویا اقدام نمایند. فقط کافیست برای خرید و ثبت سفارش سویا کیسه ای با واحد فروش مجموعه تماس حاصل نمایید.

مشخصات سویا سبحان درشت کیسه سبز

مشخصات سویا سبحان درشت کیسه سبز
مشخصات سویا سبحان درشت کیسه سبز

یکی دیگر از انواع سویا نوع درشت ان است که با توجه به خواسته مشتری میتواند در بسته بندی های متفاوت در اختیار مشتریان قرار گیرد

یکی از محصولات پر فروش مجموعه سبحان سویا درشت کیسه سبز است که از خواص بی نظیر ان میتوان به مواد معدنی و ویتامین های ان اشاره کرد که در کاهش وزن بسیار موثر است

افرادی که دارای کلسترول و فشار خون بالا هستند و به دنبال راهی برای لاغری بی خطر میباشد باید مصرف سویا را جدی بگیرند و ان را در رزیم غذایی خود قرار دهند

 

 

مسلما بهره گیری از مواد غذایی پروتئینی یکی از ضروریاتی ست که برای همه افراد اهمیت زیادی دارد. لذا برای این منظور منابع مختلف غذایی را انتخاب نموده که می توانند بخش قابل توجهی از نیازشان را به راحتی تامین کنند.

سویا خوراکی یکی از منابع شناخته شده و پر مصرف پروتئین بوده که اغلب افراد آن را به روش های مختلف استفاده می کنند. این محصول که پس از گذراند پروسه تولید، در اندازه های متعدد در دسترس مصرف کننده ها قرار گرفته، می تواند بخش قابل توجهی از نیاز بدن هر فرد را تامین کند. در این مقاله به معرفی سویا، انواع آن از نظر کیفیت و نوع بسته بندی آن می پردازیم.

 

سویا و مزایای استفاده آن را بشناسید

امروزه دانه های سویا در اشکال مختلف قابل استفاده بوده که برخی از آنها عبارتند از:

 • سویا خوراکی
 • شیر سویا
 • روغن سویا
 • سس سویا

طبیعتا هر یک از این فرآورده ها، در برنامه غذایی قرار گیرد، مزایایی را خواهد داشت که کمک زیادی به سلامت بدن خواهد کرد. از مهمترین اثرات مصرف سویا می توان به کاهش بیماری های قلبی، کاهش وزن، عملکرد بهتر مغز، کاهش خطر سرطان سینه در بانوان و بهبود کلسترول خون اشاره کرد.

خوشبختانه امروزه انواع فرآورده های سویا در اشکال مختلف آماده استفاده بوده و افراد مختلف جامعه می توانند نهایت استفاده را از آنها برند. بخصوص اینکه امروزه روش های بهتری برای فرآوری محصولات بکار رفته و از نظر بهداشتی نیز مورد تایید هستند.

شرکت و کارخانه سویا خوراکی سبحان

شرکت و کارخانه سویا خوراکی سبحان
شرکت و کارخانه سویا خوراکی سبحان

 

کارخانه سویا سبحان را می توان به عنوان بزرگترین تولید کننده سویا بافت دار در کشور دانست. این تولیدی بهترین نوع دانه سویا را در زمینه تولید محصولات خود بکار گرفته و توانسته محصولی درجه یک را به بازار عرضه کند. با توجه به بالا بودن تولیدات این کارخانه و تقاضایی که برای خرید محصولاتش در بازار دیده می شود، این مجموعه نیاز داخلی را بررسی نموده و تولیدات استاندارد را ارائه می دهد.

از مهمترین محصولات کارخانه سویا سبحان می توان موارد زیر را دانست:

 • سویا سبحان ۱۲ کیلویی
 • سویای سبحان ۱۳ کیلویی
 • سویا سبحان ۲۰ کیلویی
 • پروتئین سویا سبحان آردی

با توجه به حجم تولیدات این مجموعه و نیز تقاضایی که برای محصولات این کارخانه در بازار دیده می شود، این برند شناخته شده و کارخانه های بسته بندی، این سویا را در بسته بندی های کوچکتر به بازار عرضه خواهند کرد.

سویا سبحان ۱۳ کیلویی کیسه سبز و نارنجی

 

بی تردید سویا سبحان 13 کیلویی که با کیسه های سبز و نارنجی در بازار عرضه شده، برای بسیاری از خریداران عمده شناخته شده است. زیرا در انواع دانه های درشت و ریز تولید شده و به بازار عرضه می گردد. در این میان خریداران عمده که به به دنبال محصولاتی مطمئن از نظر کیفیت بوده، تولیدات شرکت سبحان را تهیه نموده و از مزایای موجود در آنها نهایت استفاده را خواهند برد.

سویا سبحان ۱۳ کیلویی کیسه سبز و نارنجی
سویا سبحان ۱۳ کیلویی کیسه سبز و نارنجی

سویا سبحان 13 کیلویی برای بسیاری از خریداران شناخته شده و به صورت مشخص آنها را سفارش خرید می دهند. به این ترتیب اغلب خریداران عمده به منظور تهیه این تولیدات از کارخانه مربوطه کمک گرفته و یا با عوامل فروش آن ارتباط می گیرند. به این ترتیب محصولاتی با کیفیت عالی در دسترس آنها بوده و برای خرید اقدام خواهند کرد.

بهترین نوع بسته بندی سویا برای مصرف خانگی

یکی از بهترین روش های دسترسی به سویا خوراکی برای مصرف کننده ها، بهره گیری از محصولات بسته بندی شده است. چرا که این اقدام سبب شده دسترسی به سویا راحت تر شده و با اطمینان کافی از نظر بهداشتی و کیفیت محصول اقدام به خرید شود.

با توجه به اینکه بیشترین مصرف سویا خوراکی در بخش خانگی است، مسلما بسته بندی سویا به روش های استاندارد و بهداشتی، شرایط انتخاب و استفاده را راحت تر می کند. بخصوص اینکه امروزه رقابت میان شرکت های عرضه کننده سویا بسته بندی زیاد شده و فاکتورهای مختلف برای انتخاب آن مورد توجه قرار می گیرد.

از مهمترین شاخصه ها در خصوص خرید سویا بسته بندی برای مصارف خانگی عبارتند از:

 • بسته بندی کاملا بهداشتی
 • دارا بودن مجوز ها و تاییدیه ها
 • قیمت متناسب با کیفیت
 • حجم بسته بندی ( گرم )
 • طعم خوب و رنگ طبیعی
 • نداشتن ناخالصی

انواع بسته بندی سویا خوراکی

انواع بسته بندی سویا خوراکی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، یکی از بهترین روش های دسترسی به سویا خوراکی، خرید محصولات بسته بندی شده است. زیرا در تمامی فروشگاه ها موجود بوده و از نظر بهداشتی نیز شرایط مطمئن تری دارد.

با توجه به تقاضایی که برای خرید سویا بسته بندی شده در بازار وجود دارد، تولید کننده ها نیز اقدامات لازم را انجام داشته و بسته بندی های استاندارد سویا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از جمله بهترین نوع بسته بندی ها برای مصارف خانگی عبارتند از:

 • سویا 150 گرمی
 • سویا 180 گرمی
 • سویا 200 گرمی
 • سویا 230 گرمی
 • سویا 250 گرمی

انتخاب سویا بسته بندی براساس حجم آن، یکی از موضوعاتی ست که انتخاب را برای مصرف کننده ها آسان کرده و می توانند براساس فاکتورهایی مثل قیمت و حجم بسته بندی اقدام کنند.

این مجموعه که در راستای عرضه انواع سویا سبحان در بسته بندی های مختلف فعالیت داشته، تقاضای مشتریان خود را در سراسر ایران دریافت نموده و برای سفارش آنها اقدام می کنند. از آنجا که سویا سبحان یکی از برندهای شناخته شده و معتبر در بازار ایران است، باید از اصالت آن نیز مطمئن شد. برای همین منظور بهترین راهکار کمک گرفتن از مراکز فروش رسمی بوده که در این راستا به صورت تخصصی فعالیت دارند.

توزیع کننده و پخش سویا ریز دانه سبحان در مشهد و اصفهان

توزیع کننده و پخش سویا ریز دانه سبحان در مشهد و اصفهان
توزیع کننده و پخش سویا ریز دانه سبحان در مشهد و اصفهان

همانطور که میدانید سویا انواع مختلفی دارد که یکی از انها سویا ریز دانه فله ای میباشد.

خوشبختانه توزیع کننده این مدل از سویا در شهر مشهد به خوبی از پس نیاز های مشتری برامده و توانسته است این محصول را با کیفیت مناسب به دست مشتری برساند.

یکی از شهر های پر طرفدار سویا سبحان در کشورمان اصفهان می باشد.
برای خرید عمده سویا سبحان در اصفهان راههای مختلفی وجود دارد.
مشاورین فروش مجموعه می توانند شما را در امر خرید و فروش پروتئین سویا سبحان راهنمایی نمایند.